Handlowa Platforma Internetowa HPI

Nasza Handlowa Platforma Internetowa HPI umożliwia dokonywanie zamówień poprzez Internet firmom lokalnym (jedno miejsce dostawy) oraz wielooddziałowym (różne adresy dostaw na terenie Polski bądź różne biura/pokoje pod jednym adresem).

Handlowa Platforma Internetowa zapewnia:

W celu uzyskania informacji o możliwościach rejestracji oraz korzystania z HPI prosimy o skontaktowanie się z lokalnym Przedstawicielem Handlowym bądź Działem Obsługi Klienta.

Rejestracja nowego klienta

Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu podania informacji potrzebnych do zalogowania się w naszym panelu.
Adres powinienen zawierać: miasto, kod pocztowy, ulica, dom/lokal
Na podany powyżej adres e-mail zostaną wysłane dane aktywacyjne
Wraz z rejestracją użytkownika wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przekazanych przez siebie danych osobowych, przez firmy korporacji PARTNER W BIURZE w celach statystycznych i marketingowych.

Administratorem powyższych danych osobowych jest "PARTNER W BIURZE" Sp. z o.o., 41-803 Zabrze, ul. Ogrodowa 5 - właściciel i administrator serwisu pwbiuro.pl. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, przez następców prawnych firmy "PARTNER W BIURZE" Sp. z o.o., 41-803 Zabrze, ul. Ogrodowa 52.

Gromadzone przez serwis dane nie będą udostępniane innym podmiotom, chyba, że po uzyskaniu uprzedniej zgody użytkownika. Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, uzupełniania, żądania zaprzestania ich przetwarzania ze względu na szczególną sytuację oraz wobec przekazania danych innym podmiotom.